Głębsza penetracja i przyjemna sesja akupresury – czy to możliwe? 0
Głębsza penetracja i przyjemna sesja akupresury – czy to możliwe?

Głębsza penetracja i przyjemna sesja akupresury – czy to możliwe?

Jakość tworzywa, z którego wykonana jest mata, niekonwencjonalne rozwiązanie, brak twardego plastiku, głębszy i bardziej precyzyjny ucisk w macie do akupresury. Czy to możliwe? Tak, ale to nie wszystko, bo efekt końcowy to przyjemne, kojące i nie powodujące zadrapań sesje akupresury. Jest to możliwe tylko wtedy, kiedy tworzy się nowe, oryginalne rozwiązania, słuchając potrzeb i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników.

Mechanizm działania akupresura

Nawiązując do samego mechanizmu działania, akupresura działa poprzez wywieranie nacisku na określone punkty ciała, aby uwolnić energię. Przyłożenie nacisku wymaga precyzji, ponieważ około 365 punktów znajduje się na głównych meridianach, a ponadto istnieje ponad 650 indywidualnych punktów nacisku. Podobnie jak sieć naczyń układu krążenia, każda meridiana w ciele ma sieć połączeń. Niezależnie zatem od przeznaczenia istotna jest jakość i precyzja oraz głębokość ucisku wywieranego na ciało, co determinuje skuteczność prowadzonych sesji akupresury. Zatem mata do akupresury powinna być wyrobem medycznym, ale nie tylko to świadczy bezpośrednio o jej jakości. Istotnym jest podkreślenie ważnej cechy maty, która determinuje głębokości ucisku, a tym samym determinuje skuteczność sesji, czyli głębokość penetracji. Głębokość takiej penetracji może wynosić 7mm, co zapewnia bardziej intensywny docisk, a co należy sprawdzić przed zakupem maty.

Co więcej, możliwość kontrolowania ucisku, w zależności od np. miejsca bólu czy chęci uzyskania odprężenia jest dodatkowym autetem. Stosując matę decydujesz jak mocny ucisk chcesz wywierać na poszczególne partie ciała. Instrukcja dodawana do maty jest profesjonalną pomocą, która pozwoli Ci wykonać serię ćwiczeń, bezpiecznie i efektywnie redukując źródło bólu, dyskomfortu lub relaksując poszczególne partie ciała.

Kolejną, oryginalną cechą maty jest możliwość jej rozbudowywania i po raz kolejny personalizacji, co daje możliwość dopasowania maty do konkretnej partii ciała. Użytkownik jest w stanie w taki sposób konfigurować matę, aby osiągnąć precyzję ucisku również dzięki łącznikowi, który może być zastosowany punktowo na najbardziej newralgiczne miejsca na ciele.

Co jeszcze składa się na jakość i bezpieczeństwo maty, 100% jednolity, higieniczny materiał. Taką matę można myć pod prysznicem, a dodatkowym atutem jest oporność na działanie wody i chemikaliów. Mata bezpieczna dla alergików oraz nie wydzielająca i nie absorbująca zapachów, zapewni komfort użycia niezależnie od miejsca zastosowania. Ponadto, nadający się do recyklingu materiał, z którego została wykonana mata do akupresury jest świadomym podejściem do zakupu. Odnośnie miejsc, w których z maty możemy korzystać, zdecydowanie im lżejsza, tym bardziej poręczna i tym chętniej zabierana do pracy, na sesję jogi czy w trakcie podróży. Jedna mata ma wagę  350 g.

mata do akupresury

Jakość to wieloczynnikowa zależność, która składa się na określenie produktu profesjonalnym, a w oczach użytkownika to również uznanie za oryginalne i autorskie podejście do tworzenia rzeczy nowych, od podstaw.

Odpowiadając na pytanie, sesje akupresury mogą być przyjemne, a w naszej opinii powinny być, nie tracąc, a wręcz przeciwnie, zyskując na efektywności. Przekłada się to również na zwiększenie chęci regularnego stosowania maty, co daje zgodność z potrzebami użytkowników.

Stawiamy tu na polskie wykonanie, polską produkcję i transparentność komunikacji, jako podstawę w ofercie produktowej, którą cechuje jakość.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 49,99 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl